Plaukų priežiūra Yra 25 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Keune

  KEUNE – tai profesionali plaukų kosmetikos linija, gaminama  Olandijoje. Kompanija turi nuosavą laboratoriją, kurioje kuriami nauji produktai bei testuojami jau esantys rinkoje. KEUNE produktai skirti visapusiškai plaukų ir galvos odos priežiūrai.

 • Milk_shake

  Susikūrusi 1999 m. Italijos rinkoje, per kelerius metus ji pasiekė puikių rezultatų ir ekspertų buvo įvardyta kaip „pastarųjų metų kylantis prekių ženklas“.Jos sumanytojo Ivano Panzeri, siekusio plaukų stilistams pristatyti naujoviškas technologijų ir komercijos idėjas, dėka jai pasisekė užimti prestižinę vietą Italijos rinkoje ir gerai pasirodyti pasaulyje.

 • Jungle fever

  Jungle Fever - tai naujosios kartos Itališka plaukų linija. Derindami tradicijas bei šiuolaikines technologijas, gamintojo mokslininkų komanda kuria natūraliais komponentais prisotintus aukštos klasės produktus, skirtus puoselėti grožį. JF plaukų kosmetikos linija, šiuolaikinėmis technologijomis, užtikrinanti visapusišką plaukų priežiūrą, grožį ir sveikumą

 • KOSIMETIK GENTLEMEN

  KOSIMETIK GENTLEMEN sukūrė specialią kosmetikos liniją, kuri patenkina vyrų poreikius. Kasdieninė higienos priežiūra, senovės formulės, kosmetikos kilmė, natūralios sudedamosios dalys, tvarumas, efektyvumas, elegancija ir dizainas kartu su tokiomis sąvokomis kaip „hygge“, „lagom“ arba jaukumas, įkvėpė gamintojo mokslinę ir kūrybinę komandą kuriant šiuos naujus vyrų higienos produktus. KOSIMETIK GENTLEMEN yra kitokia linija, apimanti plaukus, šukuosenos formavimą, odos, skutimosi ir barzdos priežiūrą. 88,97% žaliavų, naudojamų KOSIMETIK GENTLEMEN gamybos procese yra natūralios.

 • CHI

  Profesionali kosmetika iš Amerikos. Grožis, tankis ir blizgantis plaukai tai kiekvienos moters svajonė.

 • Wella

  “Wella” - tai pasaulyje pripažinta grožio pramonės lyderė. Šis prekinis ženklas yra bene populiariausias tarp profesionalių vizažistų ir stilistų, kasdien besirūpinančių pasaulinio lygio žvaigždžių plaukais.“Wella” kompanija - tai novatoriai, kurie per savo prekės ženklą bei gaminius siekia įkvėpti vartotojus ir grožio srities specialistus atrodyti, jaustis ir būti tikruoju savimi. Turintys viziją išlaikyti geriausios grožio kompanijos pramonėje vardą, ištikimai vadovaudamiesi savo įmonės vertybėmis bei siekdami teigiamo poveikio žmonėms, “Wella” užtikrina  tvarų augimą bei prabangius rezultatus kartu.

 • BAREX

  Kompanija „BAREX Italiana“ – tai 100% itališka kosmetika plaukams, išsiskirianti nepamainoma kokybe, elegantišku dizainu, šiuolaikinių naujovių, amato tradicijų ir pačių gamintojų atradimų visuma

 • KARAL

  Profesionali plaukų kosmetika KAARAL gaminama kompanijoje KAARAL S.R.L., įkurtoje 1981 metais Italijoje. Nuo pat įkūrimo kompanijos pagrindinė veikla buvo trichologinių (mokslo apie plaukus) gydomųjų kompleksų nuo plaukų slinkimo bei specialiųjų gydomųjų priemonių nuo pleiskanų, seborėjos, dermatito gamyba. Itin aukštos kokybės gydomosios priemonės plaukams padėjo įmonei užtikrintai įsitvirtinti Italijos kosmetikos gamintojų rinkoje.

 • Framesi

  Framesi įkurta 1945 metais Milane. Įkūrėjas ir pagrindinis organizatorius Roberto Franchina. Framesi Itališka profesionali plaukų kosmetika. Asortimentas platus plaukų priežiūros priemonėmis visų tipų plaukams, šampūnų (slenkantiems, sausiems, riebiems, pažeistiems plaukams), balzamų, serumų, aliejukų, šukuosenos formavimo priemonių.

 • Schwarzkopf

  SCHWARZKOPF PROFESSIONAL istorija siekia 1898 metus, kuomet Hans'as Schwarzkopf'as, kvalifikuotas Berlyno vaistininkas, atidarė nedidelę vaistinę su kvepalų skyriumi. Šiandien Schwarzkopf Professional specializuojasi plaukų priežiūros srityje, priklauso vienai stambiausių pasaulyje plaukų kosmetikos prekių ženklų "Henkel".Tarp gausaus produktų asortimento rasite ir liniją išskirtinai šviesių plaukų priežiūrai, ir dermatologų rekomenduojamus plaukų dažus, ir įvairių Jūsų plaukams tinkamų formavimo bei priežiūros priemonių.

 • BRELIL

  1973 metais Italijoje, netoli grožio sostinės Milano, naujas, profesionalias plaukų priežiūros priemones visam pasauliui pristatė kompanija Brelil.

 • Selective

  Italijoje pagamintos profesionalios plaukų priežiūros priemonės, nuo ekologiškos linijos tinkančios visų tipų plaukams "INSIGHT" iki ekonominės "Artistic Flair" ar prabangiosios "Ultimate Luxury Sublime" linijos plaukams. 

 • Fanola

  Fanola - Italų koncerno Pettenon Cosmetics S.P.A gamintojas siūlantis profesionalią plaukų priežiūros kosmetiką. Įmonė įkurta 1946 metais ir yra vienas iš didžiausių ir novatoriškiausių kosmetikos gamintojų Italijoje. Įkurta aistringų verslininkų ir plaukų stilistų, kurie siekia tiekti itin kokybiškus, natūralius ir ekologiškus produktus bei patenkinti kirpėjų ir jų klientų poreikius visame pasaulyje. Fanola produktai rūpinasi Jūsų plaukų priežiūra, grožiu ir sveikata. Įmonė naudoja netoksiškus dažiklius ir aplinkai nekenksmingus ingredientus.

 • Kadus

  Daugiau nei 80 metų “Kadus Professional” kūrė įperkamus plaukų dažymo, priežiūros ir modeliavimo gaminius,  kurie leistų mėgautis puikiais rezultatais. Šis prekės ženklas buvo įkurtas siekiant teikti platų pasaulinės klasės plaukų priežiūros gaminių asortimentą nedideliems grožio salonams bei nepriklausomiems plaukų stilistams. Kad tokiu būdu šie galėtų išreikšti savo kūrybingumą 

 • CARISMA

  Natūrali Itališkla plaukų priežiūros linija.

 • Alfaparf

  Alfaparf Milano - profesionali plaukų priežiūros gamintoja iš Italijos. Alfaparf Milano produktai naudojami meistrų visame pasaulyje. Gamintojai, naudodami naujausias technologijas,dirba kartu su meistrais ir atsižvelgia į jų norus bei seka besikeičiančias tendencijas, kad būtų išpildyti meistrų ir klientų norai.

 • Helen Seward

  HELEN SEWARD Italijos gamintojas, kuris jau 50 metų specializuojasi novatoriškose plaukų priežiūros priemonėse profesionalams, sukūrė produktus Synebi by Helen Seward, sprendžiančius esmines plaukų ir galvos odos problemas net ir namų sąlygomis.

  Synebi by Helen Seward plaukų priežiūros linijos sudėtyje – natūralūs ingredientai iš Viduržemio jūros baseino organinių ūkių derinami su techniškai pažangiais aktyviais komponentais.

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 25 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 25 dalykų